تاریخ انتشار : چهارشنبه 13 مهر 1401 - 12:23
کد خبر : 742

فرهادی در دیدار با فرمانده مرزبانی گیلان: امنیت نخستین اصل در روند فعالیت اقتصادی، سرمایه‌گذاری است

فرهادی در دیدار با فرمانده مرزبانی گیلان: امنیت نخستین اصل در روند فعالیت اقتصادی، سرمایه‌گذاری است

عیسی فرهادی رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان همزمان با آغاز هفته گرامیداشت نیروی انتظامی، در دیدار با سرهنگ اصغر بازگیر فرمانده مرزبانی استان گیلان ضمن تجلیل از تلاش‌ها و مجاهدت‌های پرسنل نیروی انتظامی تصریح کرد که امنیت نخستین اصل در روند فعالیت اقتصادی، سرمایه‌گذاری است.

به گزارش گیلانی ها خبر، عیسی فرهادی رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان همزمان با آغاز هفته گرامیداشت نیروی انتظامی، در دیدار با سرهنگ اصغر بازگیر فرمانده مرزبانی استان گیلان ضمن تجلیل از تلاش‌ها و مجاهدت‌های پرسنل نیروی انتظامی تصریح کرد که امنیت نخستین اصل در روند فعالیت اقتصادی، سرمایه‌گذاری است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در این گفتگو با ارائه تحلیلی از نقش محوری امنیت روانی، اجتماعی و سایر شاخص‌های امنیت برای هر گونه فعالیت در عرصه اجتماع، اظهار داشت: وجود نظم و انتظام بخشی به روابط و مناسبات جامعه براساس قانون یکی از مهمترین پیش فرض‌های موجود در مراودات اجتماعی، اقتصادی و…محسوب می‌شود.

وی اضافه کرد: در نتیجه قبل از هر گونه فعالیتی نظم و امنیت مهمترین ارزیابی صورت گرفته از سوی افراد و شرکت‌ها بوده در نتیجه در هر گونه فعالیت خدماتی، عمرانی، سرمایه‌گذاری و اقتصادی ما وامدار خدمات نیروی‌های جان بر کف و خدوم نیروی انتظامی هستیم.

فرهادی با قدردانی از تلاش‌ها و خدمات دریابانی در حوزه امنیت دریایی و همکاری با مجموعه حراست سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: همکاری‌های دو جانبه این منطقه و نیروی انتظامی، مرزبانی و دریابانی در قالب‌های امنیت اجتماعی و سرمایه گذاری، مایه دلگرمی فعالین اقتصادی، گردشگران و ساکنین منطقه شده و راهبرد این سازمان توسعه همکاری‌های دوجانبه است.

فرمانده دریابانی استان گیلان نیز با بیان اینکه حفظ امنیت و نظم براساس قوانین و مقررات اولین انتظار بحق مردم و فعالین اقتصادی بوده و در این راه، نیروی انتظامی تضمین امنیت برای هرگونه فعالیت اقتصادی را وظیفه سازمانی خود قلمداد می‌کند.

وی با اشاره به تصریحات مقام معظم رهبری در زمینه‌های حمایت از فضای کسب و کار و اقتصاد مقاومتی، نیروی انتظامی را خدمتگزار مردم و سرمایه گذاران در مسیر جهاد اقتصادی برشمرد و گفت: باید از اقدامات و همکاری‌های سازمان منطقه آزاد انزلی در حوزه‌های نظارتی و انتظامی و همچنین تکمیل پایگاه دریابانی در پسکرانه مجتمع بندری کاسپین قدردانی کرد چراکه حضور مأموران دریابانی موجب ارتقاء سطح امنیت اقتصادی و اجتماعی در منطقه آزاد انزلی شده و خواستار افزایش همکاری‌های دو سویه به منظور پیشبرد راهبرد‌های مدنظر و ارتقای سطح امنیت بر اساس مأموریت‌های ابلاغ شده هستیم.

گفتنی است در این دیدار که معاونین فرماندهی دریابانی استان و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی حضور داشتند، فرماندهی مرزبانی استان گیلان با اهدای لوح از مساعدت‌های مدیر عامل سازمان تقدیر به عمل آورد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.